K U R S Y

Pierwsza pomoc

Pierwsza Pomoc

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które zawodowo nie zajmują się ratownictwem medycznym, a chcą rozwijać i ugruntować posiadaną wiedzę lub też zdobyć podstawowy zakres umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Również dla pracowników firm, instytucji, organizacji. Uczestnicy uczą się szybkiego rozpoznawania nagłych stanów zagrożenia życia i właściwego reagowania w zależności od sytuacji. Oferta dostosowana do potrzeb zamawiającego.

Ratownik Wodny

Ratownik wodny

Praca ratownika wodnego wymaga sprawności fizycznej oraz specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Jest niezwykle odpowiedzialna i wymagająca. Jeśli lubisz wyzwania, jesteś odpowiedzialny i czujesz się na siłach skorzystaj z naszego kursu, po którym zdobędziesz atrakcyjny zawód i możliwość pracy na wszystkich akwenach w kraju.

Instruktor ratownictwa wodnego

Instruktor ratownictwa wodnego

Kurs instruktorski skierowany jest do osób, które chciałyby dzielić się swoja wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem z zakresu ratownictwa wodnego z innymi. Na nim dowiesz się jak to robić w sposób ciekawy i efektywny. Powtórzysz, usystematyzujesz i zaktualizujesz swoją wiedzę. Zapewne  poznasz też nowe techniki aktualne ze standardami ILS.

Sternik

Sternik motorowodny

Jeśli chcesz posiadać uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowej lub skutera wodnego, jest to kurs dla Ciebie. Patent sternika motorowodnego jest  przydatny nie tylko dla  miłośników motorówek, ale także nurków, ratowników wodnych, wędkarzy, żeglarzy.

IMG_3750

Operator K38

Skuter wodny w rękach wyszkolonego operatora jest skutecznym środkiem ratunkowym. Jest również bardzo wymagającą jednostką. Nie wybacza błędów sternika. Na szkoleniu certyfikowanym przez K38 Rescue International poznasz “złote standardy K38” i dowiesz się jak zostać profesjonalnym operatorem. “Życie, które uratujesz, może być Twoim własnym”
autoratownictwo-na-lodzie

Autoratownictwo na lodzie

Bezpieczeństwo na lodzie jest w naszych własnych rękach. Wszystko zależy od właściwego przygotowania. Jeśli w jakikolwiek sposób zamierzasz korzystać z lodu, to szkolenie jest dla Ciebie niezbędne.